Vormel-1 uudised #164

Coulthard: difuusorid kuulutatakse legaalseks

Coulthard: difuusorid kuulutatakse legaalseks

Endine vormel-1 piloot David Coulthard on kindel, et nn. "topelt difuusorid" mida kasutavad Brawn GP, Williams ja Toyota kuulutatakse 14. aprillil peetaval FIA Apellatsioonikohtu istungil Pariisis legaalseks.

Loe edasi Coulthard: difuusorid kuulutatakse legaalseks

11.04.2009 16:27
Button kindlustas endale esimese stardipositsiooni

Button kindlustas endale esimese stardipositsiooni

Brawn GP piloot Jenson Button alustab hommset võistlust nagu ka eelmist esimeselt stardipositsioonilt, talle on sekundeerimas Jarno Trulli Toyota roolis.

Loe edasi Button kindlustas endale esimese stardipositsiooni

04.04.2009 14:13
Ferrari: Me maksame vanu võlgu

Ferrari: Me maksame vanu võlgu

Ferrari direktor Luca Di Montezemolo on kindel, et käesoleva hooaja ebaõnnes on oma osa ka 2008. hooaja võitlusel McLareniga, samas on ta kindel, et Ferrari on tagasi tipus juba õige pea.

Loe edasi Ferrari: Me maksame vanu võlgu

01.04.2009 08:43

Vaata lisaks

Neuville tõusis Kreeka ralli liidriks, Virves heitleb WRC2 klassivõidu nimel

Neuville tõusis Kreeka ralli liidriks, Virves heitleb WRC2 klassivõidu nimel

Kreeka MM-ralli esimene täispikk võistluspäev pakkus sõitjatele täpselt seda, mida EKO Acropolis Rally Greece on aastakümneid tähendanud – kivised teed, rehvipurunemised, tehnilised probleemid ja pidev võitlus ellujäämise nimel. Reedese päeva lõpuks tõusis liidriks Hyundai sõitja Thierry Neuville, kes edestab enne laupäevast võistluspäeva Sébastien Ogier'd 9,7 sekundiga.

MM-sarja liidrid Evans/Martin stardivad Lõuna-Eesti rallil

MM-sarja liidrid Evans/Martin stardivad Lõuna-Eesti rallil

3.–4. juulil sõidetav 24. Lõuna-Eesti ralli toob Võrumaa teedele muljetavaldava osalejaterivi, mille eesotsas asuvad autoralli maailmameistrivõistluste liidrid Elfyn Evans ja Scott Martin (Toyota).

info@vormel-1.ee | Vormel-1.ee 2026