Hispaania GP võitis Jenson Button

Hispaania GP võitis Jenson Button Brawn GP'l, kaksikvõidu kindlustas meeskonnale Rubens Barrichello. Red Bullid olid vastavalt kolmas ja neljas, Mark Webber ees ja Sebastian Vettel tema järel.
Närvikõdi pakkus sõidu lõpus Felipe Massa, brasiilane sõitis enamuse sõidust kolmanda-neljanda koha konkurentsis Vetteliga, boksipeatustega tõusis neist kahest mööda Webber ja sõidu lõppfaasis kui tiimi poolt tuli Massale korraldus säästlikult sõita ning ka Vettel mööda lasta. Sõidu viimasel ringil möödus temast veel ka Fernado Alonso ja Massa langes kuuendaks.
2009 Hispaania GP sõidu tulemused
Seotud võistlus

TOP 10 tulemused
| Koht | Sõitja | Riik | Meeskond | Aeg |
| 1. | Jenson Button | Brawn GP | 1:37:19.202 | |
| 2. | Rubens Barrichello | Brawn GP | + 13.056 | |
| 3. | Mark Webber | Red Bull | + 13.924 | |
| 4. | Sebastian Vettel | Red Bull | + 18.941 | |
| 5. | Fernando Alonso | Renault | + 43.166 | |
| 6. | Felipe Massa | Ferrari | + 50.827 | |
| 7. | Nick Heidfeld | Sauber-BMW | + 52.312 | |
| 8. | Nico Rosberg | Williams | + 1:05.211 | |
| 9. | Lewis Hamilton | McLaren | + 1 ring | |
| 10. | Timo Glock | Toyota | + 1 ring |
Seotud uudised
Seotud videod
Vaata lisaks

The Sims 4 sai augustis juulikuu uuendusele hulga lisaparandusi
The Sims 4 juulikuu suuremale mänguuuendusele lisandus 6. augustil 2026 uus paranduste pakett. Electronic Artsi avaldatud värskendus tegeleb eelkõige mängu stabiilsuse, salvestamise, Marketplace'i ning kooli ja karjääridega seotud probleemidega.

WordPress 7.0.3 tõi kaasa mahuka turvaparanduste paketi
WordPressi kasutajatel tasub kontrollida, kas nende veebileht töötab juba versioonil 7.0.3. Tegemist on turvauuendusega, millega kõrvaldati sisuhaldussüsteemist terve rida erinevaid haavatavusi, sealhulgas XSS-i, õiguste suurendamise, infolekke ja serveripoolsete päringutega seotud turvaprobleeme.




