Järgmisel hooajal stardirivis 26 autot

Järgmisel hooajal stardirivis 26 autot
01.05.2009 08:43

Vormel-1 stardirivi võib 2010. hooajaks kasvada 26 autoliseks kui FIA kinnitab plaani lubada meistrivõistlustel osaleda korraga 13 meeskonnal. Tänu uuele säästueelarve plaanile võib juhtuda, et kolm viimast boksikohta õnnestub täita kolme uue tiimiga. Avaldusi uueks hooajaks võetakse vastu 22. - 29. maini, 2010 hooaja tiimid kinnitatakse 12. juunil.

Lisaks praegusele kümnele tiimile on kolmele vabale kohale konkureerimiseks huvi üles näidanud kuni 7 võistkonda. Hetkel on ajakirjandusest läbi käinud nelja nimed: USF1, Lola, iSport ja Prodrive/Aston Martin.

Seotud uudised

Seotud uudised puuduvad

Seotud videod

Seotud videod puuduvad

Vaata lisaks

Neuville tõusis Kreeka ralli liidriks, Virves heitleb WRC2 klassivõidu nimel

Neuville tõusis Kreeka ralli liidriks, Virves heitleb WRC2 klassivõidu nimel

Kreeka MM-ralli esimene täispikk võistluspäev pakkus sõitjatele täpselt seda, mida EKO Acropolis Rally Greece on aastakümneid tähendanud – kivised teed, rehvipurunemised, tehnilised probleemid ja pidev võitlus ellujäämise nimel. Reedese päeva lõpuks tõusis liidriks Hyundai sõitja Thierry Neuville, kes edestab enne laupäevast võistluspäeva Sébastien Ogier'd 9,7 sekundiga.

MM-sarja liidrid Evans/Martin stardivad Lõuna-Eesti rallil

MM-sarja liidrid Evans/Martin stardivad Lõuna-Eesti rallil

3.–4. juulil sõidetav 24. Lõuna-Eesti ralli toob Võrumaa teedele muljetavaldava osalejaterivi, mille eesotsas asuvad autoralli maailmameistrivõistluste liidrid Elfyn Evans ja Scott Martin (Toyota).

info@vormel-1.ee | Vormel-1.ee 2026