BMW-Sauberitest kasutab Austraalias KERSi ainult Heidfield

BMW-Sauberitest kasutab Austraalias KERSi ainult Heidfield
26.03.2009 08:24

BMW Sauber F1 meeskonna sõitjatetest kasutab sellel nädalavahetusel peetavalt Austraalia GP'l KERSi lisaabi ainult Nick Heidfeld, Robert Kubica peab seekord leppima ainult tavalise läbipõlemismootori edasiviiva jõuga. Meeskonna direktori Mario Theissen toob ühe põhjusena välja Heidfieldi väiksema kaalu mis võimaldab lisaraskust andva KERS süsteemi paigutada ainult tema masinasse.

"Uute reeglite kohaselt on raskemad sõitjad halvemas olukorras. Vaatamata sellele, et meil õnnestus väga kerge KERS seade ehitada ei ole meil seni seda kasutades õnnestunud Roberti autos head balanssi leida," jagas Theissen oma muret ajakirjanikele.

"Ta ei kasuta seda Melbourne'is, kuid me loodame selle tema masinasse hooaja edenes siiski mahutada."


Seotud võistlus

Austraalia GP 2009
Austraalia GP 2009

Vaata lisaks

Neuville tõusis Kreeka ralli liidriks, Virves heitleb WRC2 klassivõidu nimel

Neuville tõusis Kreeka ralli liidriks, Virves heitleb WRC2 klassivõidu nimel

Kreeka MM-ralli esimene täispikk võistluspäev pakkus sõitjatele täpselt seda, mida EKO Acropolis Rally Greece on aastakümneid tähendanud – kivised teed, rehvipurunemised, tehnilised probleemid ja pidev võitlus ellujäämise nimel. Reedese päeva lõpuks tõusis liidriks Hyundai sõitja Thierry Neuville, kes edestab enne laupäevast võistluspäeva Sébastien Ogier'd 9,7 sekundiga.

MM-sarja liidrid Evans/Martin stardivad Lõuna-Eesti rallil

MM-sarja liidrid Evans/Martin stardivad Lõuna-Eesti rallil

3.–4. juulil sõidetav 24. Lõuna-Eesti ralli toob Võrumaa teedele muljetavaldava osalejaterivi, mille eesotsas asuvad autoralli maailmameistrivõistluste liidrid Elfyn Evans ja Scott Martin (Toyota).

info@vormel-1.ee | Vormel-1.ee 2026